5 dalykai, kuriuos sužinojome po Arsenal pergalės prieš United


Alexis Sanchezas juda aukščiausia pavara

Prireikė laiko, kad įjungtų tą pavarą, bet po hat-tricko'o į Leicester City vartus pirmąsias 20 minučių mače su United žaidė it apsėstas. Įkirtinėjimai iš kairijo krašto, ką ji mėgsta daryti, baigėsi dviem skirtingo tipo įvarčiais: viename svarbus buvo greičio, kitame - jėgos faktorius.

Sudėkite šiuos du faktorius į vieną ir turėsite aukščiausio kalibro futbolo talentą.

 

Theo Walcottas taip pat siautėjo

Neįmušė, tačiau Theo Walcottas dalyvavo mušant du iš trijų Arsenal įvarčių ir labai smarkiai prisidėjo, kad mačo pradžia kanonieriams būtų tokia spindinti. Theo greitis ir judėjimas sufleravo, kad galbūt Arsene'as Wengeras buvo teisus vasarą neskubėdamas žūtbūt pirkti naują puolėją. 

Walcottas sužaidė vienas geriausių rungtynių Arsenal ekipoje, ir tai gali reikšti, kad Olivier Giroud kuriam laikui užsibus ant atsarginių suolo.

 

Bet Arsenal vis dar reikia Petro Checho, kad apsaugotų nuo jų pačių

Po to, kai sužaidus pusvalandį Aaronas Ramsey iššvaistė galimybę padidinti persvarą iki keturių įvarčių, atrodė, kad netrukus Arsenal praras viską, ką taip įspūdingai susikūrė. 

Atidavė iniciatyvą United, kuri galėjo sumažinti deficitą, jei Anthony Martialis ir Bastianas Schweinsteigeris dar iki pertraukos būtų išnaudoję savo šansus.

Abiem atvejais Petras Cechas sugebėjo išgelbėti komandą, sumažindamas tikimybę, kad Emirates stadione viskas gali apsiversti aukštyn kojomis.

 

Žaisti be Morgano Schneiderlino buvo keistas sprendimas

Pirmoje rungtynių pusėje Arsenal neįtikėtinai daug gavo laisvės varžovų baudos aikštelės prieigose, mat Schweinsteigeris dėl nesuprantamų priežasčių žaidė labai aukštai, o Michaelą Carricką Arsenal žaidėjai tiesiog apibėgdavo. 

Morganas Schneiderlinas tuo tarpu rungtynes su komanda, kurioje vasarą pats vos neatsidūrė, stebėjo nuo atsarginių suolo. Nepasirinkti prancūzo kaip startinio žaidėjo - vienas keisčiausių Louiso van Gaalo United klube... po Philo Joneso paskyrimo atlikti kampinius ir šou su mikrofonu praėjusio sezono uždarymo vakarėlyje.

 

Neryžtingi United krašto gynėjai yra silpniausia grandis

Baisi trauma, kurią praėjusį mėnesį patyrė Luke'as Shaw, yra milžiniška netektis Van Gaalui. Anglų gynėjas ypač sėkmingai pradėjo sezoną, o kai jis iškrito, Van Gaalas vis  painiojasi rinkdamasis krašto gynėjus.

Po to, kai Matteo Darmianas buvo pakeistas įpusėjus rungtynėms su Southampton, Ashley Youngas pradėjo rungtynes starte kaip kairysis gynėjas. Jo žaidimas buvo siaubingas. Darmiano forma taip pat duobėje, taigi United tarsi kvieste kvietė: pulkite mus kraštais! Arsenal tai ir darė.