5 dalykai, kuriuos išmokome po West Ham pergalės prieš Liverpool


Pozicinės atakos tampa rimta Liverpool bėda

Jau pirmajame kėlinyje tapo aišku, kad Slavenas Biličius šiai akistatai ruošėsi stebėdamas Liverpool pralaimėtas rungtynes išvykose Newcastle ir Watford klubams, kuriose kompaktiškai susispaudę šeimininkai leido Liverpool kontroliuoti kamuolį. Taip neutralizuodami patį baisiausią Liverpool ginklą – kontraatakas.  

Liverpool įveikė dvi aukščiau esančias komandas, nes naudojosi šiuo ginklu, tuo tarpu pati kontroliuodama kamuolį, keista, Liverpool darosi vis mažiau ir mažiau pavojinga. Vis dėlto, panašu, kad Jurgenas Kloppas susidūrė su nemalonia tiesa: savo idėjas bando pritaikyti komandai, kurią kitas treneris subūrė žaisti kitaip.

 

Nuovargis taip pat

Liverpool Training Session : News Photo

Nuo tada, kai atvyko, Kloppas daug laiko sugaišo kalbėdhas apie dalykus, kurių negali įtakoti. Pavyzdžiui, apie varžybų tvarkaraštį ar orą rungtynių metu.

Galbūt tuomet, kai transferų lango metu įsigis žaidėjų, galinčių įvykdyti jo užduotis, Kloppo metodai iš minimumo spausti maksimumą duos rezultatų, tačiau kol kas, panašu, jis tik išsekina savo vyrus.

Jei per 10 dienų tenka žaisti 3-4 mačus, į ką Kloppas vis atkreipia dėmesį, viename iš tų mačų visa komada atrodo mieguista, kas liudija apie visuotinį nuovargį.

 

Andy Carrollas gali būti nesustabdomas

Puikiai pasirengęs ir degantis Andy Carrollas duoda komandai kažką, kas yra unikalu visoje Premier lygoje.  Carrollas bet kurias rungtynes gali paversti nuožmios, bekompromisės kovos lauku, iš kurio norėsite kuo greičiau sprukti, besidžiaugdami bent vienu iškovotu tašku. 

Carrollas turi neįkainojamą sugebėjimą atsiplėšti nuo gynėjų globos, ką dar kartą įrodė maudydamas Nathanielį Clyne'ą ir  Bradą Smithą. Įdarbini jį ir tau dvikovose nereikia aukoti kūrybingiausių savo žaidėjų. ką Slavenas Biličius ir daro.

 

Philippe Coutinho skubėjimas kainuoja Liverpool

Kai tik nesiklijuoja Liverpool žaidimas, matome Philippe Coutinho beviltiškai bandantį laimę iš tolimų distancijų. Arba kitaip: kai Coutinho pradeda šaudyti iš toli, sirgaliai supranta, kad kažkas su jų komanda ir nr. 10 nėra gerai.

Žinoma, brazilas toli gražu nėra pats blogiausias Liverpool žaidėjas šiuo metu – daugiau klausimų susiję su Roberto Firmino ir Christianu Benteke, tačiau Coutinho nekantrumas neduoda Liverpool jokios naudos, mat visi smūgiai keliauja varžovams į nugaras arba virš vartų.

Ir kai pasitaiko viena iš tokių dieną, Liverpool ima šlubuoti.

 

West Ham galimybių riba yra pats dangus

Kaip aukštai West Ham gali finišuoti šiemet? Panašu, kad tik dangus yra jiems riba. 

Po traumos sugrįžus Dimitri Payetui, pridėjus keletą žaidėjų transferų lango metu, West Ham gali drąsiai galvoti apie Europos turnyrą.