5 dalykai, kuriuos atskleidė Real pergalė 4:1 prieš Manchester City

Draugiškose rungtynėse Melburne Madrido Real sudorojo Manchester City ekipą rezultatu 4:1. Įvarčius mušė Karimas Benzema, Cristiano Ronaldo, Pepe ir Denisas Čeryševas, Yaya Toure realizavo baudinį ir pelnė vienintelį City įvartį.

Markas Jonesas apie šias rungtynes:

Real vis dar turi savo svarbiausius žaidėjus

Real Madrid vs Manchester City : News Photo

Cristiano Ronaldo vis dar čia. Sergio Ramosas vis dar čia. Gareth Bale taip pat. Karim Benzema taip pat niekur neišvykęs. Ar gi jie visi neturėtų palikti komandos artimiausiu metu?

Real žaidėjai traukia transferų gandus kaip niekas kitas, tačiau atvykus Rafa Benitezui masinis žaidėjų išsikraustymas neprasidėjo. Nors tai buvo prognozuota. Net ir įtempti santykiai tarp Ronaldo ir Benitezo kol kas nevirto jokiais drastiškais sprendimais.

Fabianas Delphas gali vaidinti svarbų vaidmenį City ekipoje

20 minutę Fabianas Delphas patyrė traumą, 25 minutę City jau atsilikinėjo 0:2. Dviejų per 4 minutes praleistų įvarčių, žinoma, negalima sieti tik su Delpho pasitraukimu iš eikštės, tačiau šis City naujokas per aikštėje praleistą laiką parodė, kad gali susitvarkyti su užduotimis, su kuriomis praėjusį sezoną sunkiai tvarkėsi tiek Fernando, tiek Fernandinho.

Delphas drąsiau, priešingai nei tie du, lenda į puolimą, todėl reikia tikėtis, kad pakinklinės sausgyslės trauma, kurią patyrė, nebus labai rimta.

Išleisti 16-metį vidurio gynėją prieš Real - nepasiteisino

Tikėkimės, kad kamerūnietis Cameronas Humphreysas turės ilgą ir sėkmingą karjerą City klube. Jeigu ne, vaikinas visuomet galės prisiminti, kad Melburne jam, vos 16-mečiui, buvo patikėta stabdyti Ronaldo, Bale'o ir Benzema atakas. Galbūt tai neįkainojama patirtis, kuri dividendų duos jau artimiausiais metais.

Tai galėtų būti blogiausias visų laikų sprendimas

Epizodas, leidžiantis mums pažaisti žaidimą "pabūkime teisėju". Pažiūrėkite.

Paprastas sprendimas, ar ne? Laisvas smūgis nuo Real vartų, nes Raheemas Sterlingas sužaidė ranka.

Kas? Nepastebėjote, kad Sterlingas pirmas sužaidė ranka ir pamatėte tik Sergio Ramoso neleistiną žaidimą? Nėra gerai, bet ne katastrofa. Tuomet baudos smūgis City naudai. Juk viskas vyko už baudos aikštelės ribų.

Ne? 11 metrų baudinys į Real vartus? Būtent taip ir buvo...

Real su išvykos aprangomis atrodo it 11-likos vartininkų komanda

Esate matę situaciją, kai iš aikštės pašalinamas vartininkas, o komanda keitimų neturi, tad vienas aikštės žaidėjas privalo mautis pirštines bei stotis į vartus? Tai visuomet kiek komiška situacija, kuriai Real, panašu, nusprendė pasiruošti, visus aikštės žaidėjus aprengdami it vartininkus.

Real išvykos aprangos labiau primena vartininkų aprangas nei aikštės žaidėjų, bet gal taip išreiškiama pagarba Ikerui Casillasui?