5 dalykai, kuriuos atskleidė Chelsea pergalė 2:1 prieš Liverpool


Atėjo metas Brendano Rodgerso kritikai

Liverpool pralaimėjo trečias rungtynes iš eilės, ir tai reiškia, kad atėjo metas Brendano Rodgerso kritikai. Jis pakeitė komandą, kad ši būtų pasiruošusi tokioms akistatoms, tačiau vistiek kažko pritrūko. Kvailiu lieka treneris, futbole jau taip yra...

Realybėje nėra viskas tik juoda ir balta, tačiau akivaizdu, kad Liverpool startegui reikia tų dviejų savaičių petraukos, skirtos tarptautinėms varžyboms, susikaupusioms problemoms išspręsti. Liverpool šį sezoną pelnė tik 14 įvarčių (dvigubai mažiau nei Chelsea), ir tai tampa chroniška problema.

 

Jose Mourinho išlieka geriausiu versle

Jei komandos paruošimas rezultatui pasiekti būtų meno rūšis, Jose Mourinho būtų genialus menininkas.

Chelsea šįkart nebuvo ta komanda, kuriais viskas eitųsi kaip per sviestą. Cescui Fabregui, Oscarui ir Edenui Hazard'ui trūko įpastinio aštrumo  – turbūt dėl kelionės į Slovėniją savaitės viduryje, tačiau Chelsea vistiek sugebėjo pasiekti savo, kaip kad visada pasiekia. 

 

Diego Costa parodė Liverpool ekipai, ko jai trūksta

Anfieldas vis dar gyvena atsiminimais apie Luisą Suarezą, o Diego Costos įvartis šias žaizdas tik pagilino – juolab, kad 2013 metais Costa buvo siejamas su galimu perėjimu į Liverpool klubą.

Akivaizdu, ko trūksta komandai, kuri susiduria su tokiais milžiniškais sunkumais mušant įvarčius. Kol Danielis Sturridge'as negrįšta ir tęsiasi ruletės lošimai su Balotelli, Liverpuliui reikia kažko naujo. Naujas puolėjas sausį arba vis didėsiantis atsilikimas nuo lyderių.

 

Emre Canas Liverpulyje turi didelį vaidmenį

Jei kažkam atrodo, kad Liverpool Madride žaidė rezervine sudėtimi... neminėkite Emre Cano.

Praėjus keturioms dienoms po pasirodymo Bernabeu, jaunasis vokietis buvo bene grėsmingiausia jėga Liverpool saugų linijoje ir pagrindinė priežastis, kodėl raudoniesiems pavyko kontroliuoti žaidimą ankstyvoje rungtynių stadijoje.

Žinoma, jo įvartis buvo laimės dalykas, tačiau šis 20-metis turi savybių, kuriomis joks kitas Liverpool saugas šiuo metu nepasižymi, ir tai, kad jis yra pastebimas žaidžiant su geriausiomis komandomis, žada dar didesnį jo indėlį, kai teks žaisti su silpnesniais varžovais.

 

Nemanja Matičius veda Chelsea link titulo

Ir jei Canas nori tobulėti, yra tik keli žaidėjai, kuriuos jam verta pastudijuoti labiau nei Nemanją Matičių. Serbas ir vėl buvo tiesiog neprilygstama, dominuojanti jėga aikštės viduryje. Kaip jau ne kartą tai daręs, jis visiškai numarino Liverpool kūrybinę laisvę, kuri šiai komandai paprastai ir atneša sėkmę.

Žinoma, Matičius labiau gynybinis žaidėjas nei Canas, tačiau yra etalonas žaidėjo, kurį vadiname "šiuolaikiniu saugu".