5 dalykai, kuriuos apie Anglijos rinktinę atskleidė mačas su estais


1. Wilshere'ui – daugiau gynybinių užduočių

Jacks Wilshere'as natūraliai yra atakuojantis saugas, tačiau Anglijos rinktinėje jo entuziazmas jungtis į atakas yra malšinamas, suteikiant šiam žaidėjui daugiau gynybinių rolių. Jam papildomai teko pastudijuoti Andrea Pirlo ir Xabi Alonso žaidimą, kad greičiau prisitaikytų prie naujų užduočių Anglijos rinktinėje. Tai, kad Wilshere'o žaidimas gerėja, rodo, jog naujovės jam priimtinos.

 

2. Clyne'as turėtų stumti Chambersą iš startinės sudėties

Nėra abejonės, kad Calumas Chammbersas dar ilgus metus dėvės Anglijos rinktinės marškinėlius, tačiau kai kalbame apie žaidimą dešinio gynėjo pozcijoje, jis atrodo it gera, bet nebaigta rašyti knyga. Rungtynėse su San Marinu ir Estija jungdamasis į atakas jis neišvengė daugybės broko, be to, atsiskleidė jo kūrybiškumo stygius. Nathanielis Clyne'as šiuo metu žaidžia geriausią futbolą savo karjeroje, ir akivaizdu, kad Sauthampton gynėjo debiutas rinktinėje smarkiai vėluoja.

 

3. Rooney pagerins Anglijos rinktinės rezultatyvumo rekordą

Dar vienos rinktinės rungtynės, kuriose Wayne'as Rooney įmuša. Manchester United puolėjo sąskaitoje jau 43 įvarčiai, ir jis jau tik šešiais atsilieka nuo Bobby Charltono visų laikų rekordo. Dar keli mačai ir bus naujas rekordas. Tai, kad paskutiniuose dviejuose mačuose Rooney turėjo pakankamai progų, kad atliktų du hat-trick'us, žinoma, yra tiesa, bet net ir mušdamas lėtesniu tempu jis yra žaidėjas, kurio naudą Anglijos rinktinei sunku nuneigti. Kad ir kokią formą demonstruotų Mančesteryje ir kad ir kiek kritikos už tai sulauktų.

 

4. Turi žaisti atsakingiau

Vieno įvarčio pergalei užteko, tačiau pirmajame kėlinyje, daugiausia dėl Rooney kaltės, anglai neišnaudojo daugybės progų įmušti. Komanda privalo išsiaiškinti, kokios yra neišnaudojamų progų priežastys, kad palengvintų savo gyvenimą būsimuose, ypač išvykos, mačuose.

 

5. Nori žaisti brandų futbolą

Roy Hodgsonas norėjo ramiai kontroliuoti kamuolį vietoj to, kad užkurtų pirtį nuo pat rungtynių pradžios, pirmiausia pasitelkiant Raheemo Sterlingo ir Adamo Lallana sprogstamuosius įgūdžius. Anglijos sirgaliams nervai buvo tampomi visą valandą, tačiau komanda išliko rami ir kantri, kol galiausiai pasiekė savo – įmušė įvartį.