5 dalykai, kurie tikrai nutiks, jei Lionelis Messi persikels į Chelsea...


Lionelis Messi niekuomet nepaliks Barcelona klubo. Ar ne? Paliks? Pašliję santykiai su treneriu Luisu Enrique ir tai, kad socialiniuose tinkluose Messi pradėjo sekti būrį Chelsea žaidėjų, inspiravo kalbas, kad Argentinos futbolo megažvaigždė persikeles į Londoną. Žinoma, už kosminę sumą. Kalbama apie 200 mln. svarų išpirkos mokestį.

Kas nutiktų, jei Messi išties persikeltų į Chelsea?

 

1. Chelsea prekinio ženklo populiarumas pasiektų neregėtas aukštumas

Cinikai gali sakyti, kad Messi vardas garantuotą sėkmę atneš tik tuo atveju, jei argentinietis žibės aikštėje. Tačiau Atominė musė turi daugiau nei 77 mln. Facebook sekėjų, ir dar beveik 9 mln. Instagram tinkle. Ir socialinių tinklų reikšmė yra tik maža dalis tos naudos, kurią gali atnešti Messi vardas.

Mes kalbame apie žmogų, kuris yra pagrindinis tokių vardų kaip Adidas, Pepsi ar EA Sports FIFA veidas, lengvai atpažįstamas bet kuriame pasaulio kampe. Net nereikia sakyti, kad Chelsea klubui jis atneštų globalų susidomėjimą - atvertų naujus pajamų šaltinius ir investicijų srautus visame pasaulyje. Net tik ženkliai padidins marškinėlių pardavimus, bet ir užaugins naują Chelsea gerbėjų kartą. 

 

2. Messi forma, kol pradėtų kilti, dar kristų žemyn

Net ir tas Messi, kurį matome dabar, vis dar yra genijus. Jo kairė koja lieka neišspręsta mįsle, kuriančia stebuklus ir štampuojančia vieną už kitą gražesnius įvarčius. Bet Messi gali būti geresnis. Gali būti labiau motyvuotas. Dabar jis atrodo kiek išsikvėpęs. Emociniai išgyvenimai, panašu, įtakoja jo žaidimą - atima energiją ir žaidimo džiaugsmą.

Persikėlimas į fizine jėga ir žaidimo intensyvumu garsėjančią Premier lygą reikštų, kad laikas prisitaikymui būtų būtinas. Gali būti, kad išvysime ankstyvas traumas, ir pirmas įspūdis apie Messi Anglijoje gali nuvilti. Tačiau argentinietis prisitaikytų. Chelsea fanai klauptųsi ant kelių prieš savo naująjį dievuką, o visas ažiotažas, kuris aplink jį kiltų Premier lygoje, motyvuotų ir padėtų sugrįžti į aukščiausią lygį.

 

 

3. Edenas Hazard'as paliktų Chelsea

Žvelgiant į taktinę pusę, Messi, be abejonės, sujauktų schemas Jose Mourinho užrašų knygutėje. Ji Messi, įgyvendindamas Mourinho užduotis, nesusidurs su jokiomis problemomis, jis užims Edeno Hazard'o vietą Chelsea komandoje. Hazard'as taps dar vienu Juanu Mata. Neužilgo, ypač atsižvelgiant į dabartinę formą, belgas būtų parduotas kitam turtingam klubui, ir spėčiau, kad tai būtų PSG.

 

4. Ronaldo grįžtų į Angliją

Blankus Portugalijos rinktinės pasirodymas 2016 metų Europos čempionate 31-erių Ronaldo gali palikti su dideliu dėmesio trūkumu. Madrido Real išliks dominuojančia jėga Ispanijoje, tačiau Messi persikėlus į Angliją visą pasaulio akys bus nukreiptos į Premier lygą. 

It's the summer of 2016 and Ronaldo's Portugal have suffered a dismal showing at the Euros to leave the 31-year-old feeling in need of attention. Real Madrid remain Spain's dominant force but with Messi in England the eyes of the world have gone with him. Ronaldo tai nepatiks.

Vienas vienintelis Alexo Fergusono skambutis gali viską apversti aukštyn kojomis, ir Ronaldo vėl atsidurs jam puikiai pažįstamame Old Traforde. Žinome, kaip United nori jį susigrąžinti, kaip ir žinome tai, kad Real jau ieško portugalui įpėdinio. 

United sirgaliai niekuomet nenustojo mylėję Ronaldo, o Messi persikėlimas į Chelsea jų nori matyti Ronaldo savo komandoje tik dar labiau išaugtų. Jie sutiktų visą gyvenimą dėvėti tik Ronaldo vardo trumpikes, jei sandoris su Real pavyktų.

 

 

5. Argentina laimėtų 2018 metų pasaulio čempionatą

Messi bus 30-ties, kai startuos 2018 metų pasaulio čempionatas Rusijoje. Tačiau darbas su Mourinho jį prikeltų naujam žydėjimui ir į čempionatą jis atvyktų būdamas karjeros pike. Tiek mentaliai, tiek fiziškai.

Kiti pagrindiniai atakuojantys Argentinos futbolininkai (Aguero, Di Maria, Lamela) taip pat jau bus apsitrynę Anglijoje, taigi smogiamoji rinktinės grandis veiks kaip kumštis.

Argentina taps čempione, o Messi bus pripažintas geriausiu visų laikų. Ir už tai jis padėkos Mourinho?