10 faktų apie pirmuosius septynis Ispanijos futbolo lygos turus


1. Barcelona vis dar nėra praleidusi įvarčio. Septyni mačai, 19 pelnytų ir nė vieno praleisto. 1.52 kad sausus vartus Barsa išsaugos ir namų rungtynėse su Eibar.   

2. Komandų, nepraradusių taškų jau nebėra, tačiau Barcelona ir Valencia yra vienintelės, kurios dar nepatyrė pralaimėjimo. 1.85 kad Valencia išvykoje nugalės absoliutų autsaiderį Deportivo klubą.

3. Madrido Real yra geriausią formą pastaruoju metu demonstruojanti komanda: keturios pergalės iš eilės. Barcelona laimėjo paskutines dvejas rungtynes, ir tai vienintelės komandos, laimėjusios bent du paskutinius mačus. 5.00 kad Levante nutrauks Real pergalių seriją.   

4. Cordoba – vienintelė komanda, per septynis turus neiškovojusi perglės (4 lygiosios, 3 pralaimėjimai). 3.10 kad namuose Cordoba įveiks Malagos ekipą.   

5. Didžiausioje duobėje šiuo metu yra Deportivo. Po keturių pralaimėjimų iš eilės La Korunijos futbolininkai nusirito į paskutinę vietą. 3.50 kad namų rungtynėse su Valencia pavyks išplėšti tašką.   

6. Įdomu tai, kad trijuose iš šių keturių mačų Deportivo mušė įvarčius, tačiau negali laimėti, jei esi dažniausiai įvarčius praleidžianti komanda lygoje. 19 kartų pasižymėjo Deportivo varžovai, net 8 iš jų – Madrido Real. 3.75 kad Valencia pelnys daugiau nei 2,5 įvarčio.   

7. Real yra rezultatyviausia komanda lygoje, pelniusi jau 25 įvarčius. 1.65 kad į Levante vartus Real pasiųs daugiau nei 2,5 įvarčio.   

8. Sevilla yra sėkmingiausiai pirmąjį kėlinį žaidžianti komanda Ispanijos lygoje. Jei taškus skaičiuotume po pirmųjų 45 minučių, Sevilla su 18 taškų būtų lygos lyderė. 2.65 kad Sevilla pirmaus įpusėjus mačui su Elche.   

9. Cristiano Ronaldo yra rezultatyviausias lygos žaidėjas. Per šešis sužaistus mačus portugalas pelnė net 13 įvarčių, pasižymėdamas kiekvienose rungtynėse, kuriose išbėgo į aikštę. 3.20 kad Ronaldo ir vėl pelnys bent du įvarčius.

10. Lionelis Messi yra įmušęs 6 kartus ir snaiperių klasifikacijoje yra trečias, nusileisdamas ir 7 pelniusiam komandos draugui Neymarui. Tačiau Messi yra pirmas lygoje pagal rezultatyvius perdavimus – 6. 2.95 kad Messi pelnys pirmąjį rungtynių su Eibar įvartį.