Europos lyga: penki įdomūs faktai


UEFA Europos lygoje tęsiasi varžybų maratonas. Ketvirtadienį futbolo aistruolių laukia dar 24-ios rungtynės, o mes išrinkome penkis skaičius, serijas ar faktus, į kuriuos turėtumete atkreipti dėmesį.

Mahačkalos „Anži“ (Rusija) – „Tromso“ (Norvegija)

Per dvejas rungtynes „Tromso“ į varžovų vartus pataikė tik kartą (!). Nors tas smūgis ir pasibaigė įvarčiu, vargu, kad taip retai ir netiksliai atakuojanti ekipa gali tikėtis sėkmės Mahačkaloje. „Unibet“ siūlo 1,50 koeficientą, kad ketvirtadienį laimės „Anži“.

Limasolio „Apollon“ (Kipras) – Romos „Lazio“ (Italija)

Joks Kipro klubas UEFA turnyrų istorijoje nėra nugalėjęs Italijos klubo. Per 20 rungtynių iki šiol 16 pergalių šventė Italijos klubai ir tik 4 mačai baigėsi lygiosiomis. „Unibet“ siūlo 1,65 koeficientą, kad laimės „Lazio“, ir 4,90 – kad ši serija nutrūks, t.y. laimės „Apollon“.

Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) – Londono „Tottenham“ (Anglija)

Dar nė vieno įvarčio turnyre nepraleidęs „Tottenham“ klubas jau po trijų turų gali užsitikrinti bilietą į kitą etapą, jei išvykoje nugalės „Sheriff“, o kitos grupės varžybos tarp „Anži“ ir „Tromso“ baisis lygiosiomis.

Maža to, joks Moldovos futbolo klubas ar rinktinė (įskaičiuojant ir jaunimo) nėra laimėjęs prieš komandą iš Anglijos. „Unibet“ siūlo 1,28 koeficientą, kad laimės „Tottenham“, arba 9,00 – kad „Sheriff“ pakeis istoriją.

„Genk“ (Belgija) – Vienos „Rapid“ (Austrija)

Šį sezoną Europoje „Genk“ visada laimi namuose – keturios pergalės iš keturių. Tuo tarpu „Rapid“ klubui visos penkios paskutinės išvykos Europos lygoje baigėsi pralaimėjimais. „Unibet“ siūlo 1,63 koeficientą, kad ketvirtadienį vėl laimės „Genk“.

Buroso „Elfsborg“ (Švedija) – „Esbjerg“ (Danija)

Lygiosiomis su Liežo „Standard“ praėjusiame ture sužaidusi „Elfsborg“ jau pakartojo geriausią savo pasirodymą Europos lygos grupių etapo istorijoje (1 taškas). Tuo tarpu „Esbjerg“ demonstruoja įspūdingą formą išvykose – Europoje laimėjo visus keturis paskutinius mačus, kuriuos žaidė ne namuose. „Unibet“ siūlo 3,25 koeficientą, kad „Esbjerg“ patvirtins savo „išvykų specialistų“ statusą.