Čempionų lygos A grupė: vienintelė grupė, kurioje taškus barsto visi


A grupė – vienintelė UEFA Čempionų lygoje, kurioje jau nebėra komandos, dar nepraradusios taškų.

Čia rungtyniauja anglų „Manchester United“, vokiečių Leverkuzeno „Bayer“, ukrainiečių Donecko „Šachtar“ bei ispanų San Sebastiano „Real Sociedad“.

„United“ ir „Šachtar“ turi po 4 taškus, „Bayer“ – tris, ispanai nė vieno.

Trečiajame ture Donecko futbolininkų laukia išvyka į Vokietiją, „United“ namuose rungtyniaus su „Real Sociedad“.

Tai, kad žaidybinė krizė „United“ ekipoje tęsiasi, patvirtino ir lygiosios su „Southampton“ praėjusio savaitgalio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.

Anglijos čempionai nacionalinėse pirmenybėse žengia tik aštunti, o įskaitant ir Čempionų lygos rungtynes – „United“ šį sezoną laimėjo vos 4 kartus iš dešimties. Daugiau nei kuklus rodiklis tokio kalibro klubui.

„Real Sociedad“ taip pat neblizga. Iki praėjusio turo Ispanijos lygoje buvo laimėjęs vos kartą per aštuonis mačus, tačiau į Angliją keliaus po puikios pergalės 2:1 išvykoje prieš „Valencia“ vienuolikę.

Didžiausia „Real Sociedad“ bėda – atakų užbaigimas. Ispanijoje kol kas pelnyti tik 8 įvarčiai, ir tai trečias blogiausias rezultatas tarp 20-ies lygos komandų.

Čempionų lygoje per du mačus „Real Sociedad“ taip pat pasižymėjo tik kartą.

Paguoda ta, kad „United“ gynyba šį sezoną ne geležinė. Net šešeriose iš paskutinių septynerių rungtynių „raudonieji velniai“ praleido bent po įvartį, o net keturi iš šių mačų vyko „Old Traforde“. Sausų vartų Mančesteriui nepavyko išsaugoti ir abiejuose Čempionų lygos susitikimuose.

Vis dėlto „Unibet“ siūlo 1,53 koeficientą, kad rungtynes laimės „United“.

Ko gero pakiliausiomis nuotaikomis A grupėje šiuo metu gyvena „Šachtar“ futbolininkai. Jie išvykoje užtikrintai 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“, namuose atsilaikė prieš „Manchester United“ – 1:1.

„Šachtar“ jau daugiau nei mėnesį žaidžia be pralaimėjimų, o tai 8 rungtynių serija. Įspūdingas šio laikotarpio įvarčių santykis: 25-5.

Žinoma, vokiečių klubas šią statistiką gali ženkliai pakoreguoti, „Bayer“ nacionalinėse pirmenybėse kartu su Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ užtikrintai kaunasi dėl lyderio pozicijos, o paskutiniame ture į „Monchengladbach“ vartus pasiuntė net 4 įvarčius.

„Unibet“ siūlo 2,05 koeficientą už „Bayer“, ir 3,60 - už „Šachtar“ pergalę.