Čempionų lyga: įdomūs faktai


Stipriausias ir populiariausias Europos futbolo klubų turnyras – Čempionų lyga – artėja prie pusiaujo. Trečiadienį bus sužaisti paskutiniai trečiojo rato susitikimai, po kurių grupių etapas įpusės.

Maskvos CSKA – „Manchester City“

Tik šeštą vietą Rusijos čempionate užimanti CSKA ekipa savo šalyje neįmušė nė vieno (!) įvarčio per paskutinius penkis mačus ir patyrė keturis pralaimėjimus. „Unibet“ siūlo 1,67 koeficientą, kad trečiadienį laimės „Manchester City“.

Manchester United“ – „Real Sociedad“

Praėjusį sezoną Ispanijos čempionate žibėjusi „Real Sociedad“ savaitgalį įveikė „Valencia“ (2:1), tačiau tai buvo tik pirmoji klubo pergalė po aštuonių nelaimėtų mačų iš eilės. „Real Sociedad“ šį sezoną Ispanijoje žengia tik 12-oje vietoje, Čempionų lygoje pralaimėjo abu mačus, o „Unibet“ siūlo 1,52 koeficientą, kad „Manchester United“ namuose švęs pergalę.

Miuncheno „Bayern“ – Viktorijos „Plzen“

Arjenui Robbenui trūksta vieno įvarčio, kad jis pakartotų Čempionų lygos rekordą. „Bayern“ saugas pasižymi jau penktose rungtynėse iš eilės („Bayern“ rekordas), o šešis kartus Čempionų lygoje tai padaryti yra pavykę tik Marouane‘ui Chamakhui, Burakui Yilmazui ir Cristiano Ronaldo. „Unibet“ siūlo 1,90 koeficientą, kad A.Robbenas įmuš į „Plzen“ vartus.

Lisabonos „Benfica“ – Pirėjo „Olympiacos“

Graikijos čempionė „Olympiacos“ nežino, kas yra lygiosios. Nuo 2009-ųjų ji sužaidė 27 rungtynes UEFA organizuojamuose turnyruose, iš kurių laimėjo 14, pralaimėjo 13, tačiau nė karto (!) su varžovu neišsiskyrė taikiai. „Unibet“ siūlo 3,70 koeficientą, kad ši serija pagaliau nutrūks – „Benfica“ ir „Olympiacos“ sužais lygiosiomis.

Madrido „Real“ – Turino „Juventus“

Rezultatyviausias praėjusio sezono Čempionų lygos futbolininkas (12 įvarčių) vėl nusitaikė į šį titulą. Nors „Real“ sužaidė dar tik du mačus, įvarčių mašina Cristiano Ronaldo jau pasižymėjo 5 kartus (daugiausia turnyre). Prisiminus ir tai, kad Čempionų lygoje per paskutinius 20 mačų puolėjas pelnė 24 įvarčius, sunku patikėti, kad „Juventus“ gynyba ras būdų sustabdyti įsibėgėjusį portugalą. „Unibet“ siūlo 1,62 koeficientą, kad C.Ronaldo trečiadienį įmuš bent vieną įvartį.

Stambulo „Galatasaray“ – „Kobenhavn“

Danijos čempionei „Kobenhavn“ šis sezonas yra tikras košmaras. Šalies čempionatą ji pradėjo antirekordu (trimis pralaimėjimais), pirmą pergalę iškovojo tik 7-ame ture ir šiuo metu užima vos 7 vietą. Maža to, savaitgalio pergalė 3:0 prieš „Aalborg“ buvo pirmoji per 18 mačų (!), kai „Kobenhavn“ nepraleido įvarčio. „Unibet“ siūlo 1,50 koeficientą, kad trečiadienį namuose laimės „Galatasaray“.

Briuselio „Anderlecht“ – PSG

Belgijos čempionai šį sezoną dar neįmušė nė vieno įvarčio Čempionų lygoje. Prieš metus jiems tai pavyko padaryti vos 4 kartus – priešpaskutinė vieta. Tuo tarpu PSG, skaičiuojant visus turnyrus, nepralaimi jau pusę metų. „Unibet“ siūlo 1,42 koeficien, kad Prancūzijos čempionai laimės išvykoje.

Leverkuzeno „Bayer“ – Donecko „Šachtar“

Ukrainos čempionės „Šachtar“ jau 31 mačą iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus, aikštelės nepalieka neįmušusi įvarčio. „Unibet“ siūlo 1,33 koeficientą, kad šį serija tęsis ir 2,90 – kad nutrūks.