Ar „AS Roma“ pagerins įspūdingą rekordą?


Fantastištu tempu sezoną pradėjusi „AS Roma“ vienuolikė sekmadienį gali tapti naujos istorijos dalimi.

Rudi Garcia auklėtiniai turi šansą pagerinti visų laikų Italijos čempionato rekordą – laimėti devynis pirmuosius mačus iš devynių.

Įmušusi net 22, o praleidusi vos 1 įvartį „AS Roma“ jau pakartojo Turino „Juventus“ rekordą – aštuonios pergalės čempionato starte, pasiektą 1930 ir 1985 metais. „Juventus“ buvo laimėjęs ir 9 sykius (2005 m.), bet tas rekordas buvo anuliuotas dėl teisėjų papirkinėjimo skandalo.

Nors „Serie A“ pirmenybėse „AS Roma“ šiemet jau įveikė tokius klubus kaips Romos „Lazio“, Milano „Inter“ ar „Napoli“, sekmadienio išbandymas gali būti sunkiausias kovoje dėl rekordo.

Mat „Udinese“ ekipa yra tikra namų rungtynių specialistė – savų žiūrovų akivaizdoje nepralaimėjo net 22 (!) kartus iš eilės. Maža to, visus 10 taškų šiame sezone „Udinese“ pelnė namuose, išvykose pralaimėdama 4 rungtynes iš 4-ių.

„AS Roma“ užduotį dar apsunkins lyderių Francesco Totti ir Gervinho traumos. Kita vertus, Romos ekipa per paskutinius penkis mačus nepraleido nė vieno (!) įvarčio, o pati jau devynis kartus iš eilės įmušė ne mažiau nei du.

„Unibet“ siūlo 2,27 koeficientą, kad rekordas bus pagerintas – laimės „AS Roma“, arba 1,63 – kad ne („Udinese“ apgins savo tvirtovę, laimėdama rungtynes arba sužaisdama lygiosiomis).